• +90 (216) 311 58 79
  • info@esrecephe.com

KURUMSAL

Hakkımızda

Esre Cephe Sistemleri  20 yılı aşkın sektör tecrübesi olan ve önemli projelere imza atmış kişilerin birlikteliğiyle sektöre yeni soluk ve vizyon getirmek amacı ile kurulmuştur.
Esre cephe müşterisini,tedarikçisini ve tüm personelini iş arkadaşı olarak görmektedir.
Esre Cephe proje ,detay,malzeme seçimi , imalat ve  montaj işçiliğinde  en kaliteli sonucun sürekliliği için çalışmalarını sürdürmektedir.

Misyonumuz

Rekabetci ve Surdurulebilir buyume Potansiyeli olan “Is  Portfoyunu” paydaslarina deger yaratacak sekilde gelistirmek ve kalici kilmaktir.

Vizyonumuz

Farkliliklar yaratarak kalici ustunlukler sağlamak.

Kurumsal Değerlerimiz

PROFESYONELLİK : ESRE Calisanlari,isini en yuksek standartlarda yapar,isiyle ilgili gelismeleri izler ve calismalarina yuksek duzeyde ozen gosterir.Iliskilerinde isini ve isle ilgili oncelikleri dikkate alir.

SAYGI : ESRE Calisanlari,insana,cevreye,yasalara ve duzenlemelere saygiyi on planda tutarak,etik kurallar icinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimser.Tum calismalarinda durust,seffaf,adil ve sorumlu davranir.

YENİLİKÇİLİK : ESRE Calisanlari,musteri memnuniyetini temel alan sureclerinde surekli gelisim ve yenilik firsatlari yaratir.Farkliligin yenilikci uygulamalarla ortaya ciktiginin bilincindedir.Sundugu hizmetin farkli,cagdas ve yaratici olmasi icin caba gosterir.

Kurumsal İstatistikler
KURUM PROJELERİ (% 25)
KURUMSAL PROJELER (% 50)
ÖZEL PROJELER (% 25)

Kaliteyi Hissedin

Kalite ve tecrübeyle tanışmak için iletişime geçiniz.